Меблевий щит: просте рішення складних проблем

Меблевий щит, це виріб який найчастіше використовується для облаштування інтер’єру у вигляді готових з нього пристосувань. Щит меблевий, по суті напівфабрикат з допомогою якого можна виготовити: кухні (стільниці, столи, кухонні шафи та тумби), спальні (ліжка, тумби приліжкові, комоди, шафи), сходи та багато речей декору. Крім всього щит виготовлений з натуральних матеріалів, покритий екологічно чистими матеріалами, що забезпечує довговічність даного виробу.

ТОВ «ВГСМ» пропонує щит меблевий власного виробництва з таких порід: бук, дуб та береза. Щит є зрощений шипом як по довжині, так склеєний на гладку фугу по ширині. Враховуючи потребу споживача щит поділяється за двома критеріями: клас якості візуальний (класи 1,2,3) та клас якості поверхонь щита (А/В, А/С, В/В, В/С).

Клас якості візуальний — це клас за яким споживач може обрати щит за візуальними характеристиками.

Клас 1 — це ретельно відібрані бруски деревини по кольору та зрощені між собою. Дозволяється легка різниця кольору між брусками. Після зрощення, готові ламелі так само ретельно відбираються при склеюванні по ширині. В готовому щиті не допускається: ядро, посиніння деревини. Допускається: 4 сучки здорові не більше 4 мм в діаметрі на 1 м², невелика відмінність кольору між ламелями.

Клас 2 — це сортовані бруски деревини по кольору, в яких допускається невелика частка ядра та посиніння (20-30 % від всієї поверхні щита). При склеюванні по ширині йде таке ж сортування заготовок по ядрі та посиніннях в ламелі. В готовому щиті не допускається: ядро та посиніння більше 20-30 % від всієї поверхні щита. Допускається: 4-6 здорових сучків, не більше 4-5 мм в діаметрі на 1 м², відмінність кольору між ламелями.

Клас 3 — це сортовані бруски деревини по кольору, в яких допускається досить велика частка ядра та посиніння (60-80 % від всієї поверхні щита). При склеюванні по ширині йде таке ж сортування заготовок по ядрі та посиніннях в ламелі. В готовому щиті не допускається: ядро та посиніння більше 60-80 % від всієї поверхні щита. Допускається: 4-8 здорових сучків, не більше 4-6 мм в діаметрі на 1 м², відмінність кольору між ламелями.

*розміщення ламелей та колір щитів може трохи відрізнятись від зображених

Загальні параметри

Порода: бук, дуб, береза

Вологість деревини: 8 +/-2

Кут різу: 90°

Стандартні товщини, мм: 20, 25, 27, 35, 38 (допуски по товщині +/- 0,5 мм)

Допуски по довжині та ширині: +2/-1 мм

Ширина ламелі в щиті, мм: 18-22, 24-32

Якість шліфуваня: кінцеве зерно Р-120

Клей: Henkel D-3